تی آر TR-Electronic

انکودرهای TR ELECTRONIC

شرکت آلمانی TR-ELECTRONIC توانسته است با تکیه بر دانش فنی و تلاش سخت پرسنل متخصص خود، محصولاتی ایمن، بهینه و کارآمد، با کیفیت بالا و قیمت مناسب  تحویل مشتریان خود دهد. رنج محصولات این شرکت شامل انکودرهای دورانی، انکودرهای خطی، درایو، کامپیوترهای صنعتی، تجهیزات جانبی سیستم های کنترل و اتوماسیون است. محصولات این شرکت در تعداد بیشماری از کمپانی های شناخته شده در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است.

این شرکت برای هر کاربرد و هر صنعتی در حوزه اندازه گیری و اتوماسیون محصول ارائه داده است. علاوه بر محصولات استاندارد بیشمار ارائه شده، شرکت TR-ELECTRONIC آمادگی ساخت انکودرهای دورانی طبق نیاز خاص مشتری را دارد. تمام محصولات و راهکارهای ارائه شده شامل خصوصیات زیر است:

دقت ماکزیمم، نصب آسان، طول عمر بالا و قیمت مناسب.

انکودر های دورانی TR-ELECTRONIC با اسکن نوری و مغناطیسی، موقعیت دقیق را در صنایع تولید فولاد، نیروگاه های بادی، جرثقیل ها و کشتی ها مشخص می کند. همچنین انکودرهای ضد انفجار (explosion-proof encoder) در خطوط رنگ آمیزی به همراه هوزینگ های ضد انفجار مطابق با ATEX، ورژن های کوچک و مینیاتوری در تکنولوژی درمان و انکودر های با استاندارد SIL3 در صنایع با درجه امنیتی بسیار بالا از جمله محصولات این شرکت است. علاوه بر انکودر های دورانی با کیفیت بالا برای اکثر کاربردها، این شرکت گستره وسیعی از تجهیزات جانبی نظیر ابزارهای برنامه نویسی، صفحه نمایش، و تجهیزات مونتاژی جهت نصب سریع و آسان و بدون اشکال را نیز ارائه می دهد.

در جدول ذیل خلاصه محصولات این شرکت قابل مشاهده است.

انکودر های دورانی
– انکوردهای مطلق
– انکودرهای افزایشی
– انکودرهای wire actuated
– تجهیزات جانبی
   انکودر های خطی
– انکودر خطی مغناطیسی
– glass scale/ transformation
– فاصله سنج لیزری
– انکودرهای wire actuated
– تجهیزات جانبی

جهت دریافت کاتالوگ هر قسمت روی آن کلیک کنید

برای مشاهده رنج کامل محصولات TR-ELECTRONIC اینجا کلیک کنید

همچنین برای پیدا کردن محصولات این شرکت می توانید از ابزار مخصوص در سایت این شرکت استفاده نمایید.

شرکت هیدرو صنعت شریف مفتخر است به عنوان نماینده TR ELECTRONIC در ایران، در زمینه مشاوره و تامین محصولات این شرکت فعالیت نماید. جهت دریافت مشاوره یا سفارش محصولات با ما تماس بگیرید.